Рецепт пісочного тіста для випічки.

За цим рецептом виходить класичне пісочне тісто, яке відмінно підходить для будь-якого виду здоби і десертів, для різних начинок. Щоб пісочне тісто завжди виходило, суворо дотримуйтесь всіх інструкцій і порад.

Для приготування вам будуть потрібні такі інгредієнти:

  • борошно, 600 г;
  • цукор, 1 стакан;
  • масло вершкове, 400 г;
  • яйця, 2 шт.

Змішуємо цукор і борошно, потім розминаємо масло або ріжемо його шматочками і розтираємо його з борошном і цукром до стану крихти. Введіть 1 жовток, перемішуємо і вводимо 1 яйце, все ретельно вимішуємо, причому, робимо це швидко, щоб масло не почало танути.

Загортаємо тісто в плівку і ставимо його в холодильник на 30 – 40 хвилин.

Пісочне тісто краще остуджувати в морозилці, та й зберігатися воно там може до 6 місяців без втрати своїх властивостей. Просто в холодильнику, тісто не буде зберігається більше, ніж 3 дні.

Перш ніж додавати вершкове масло в тісто, бажано його потримати в морозильній камері 30 – 40 хвилин, тоді воно швидко не буде танути в процесі змішування інгредієнтів.

Вершкове масло чудово замінюється маргарином, різноманітність видів якого, сьогодні є в кожному магазині.

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися