Рецепт шашлика з свинини на маринаді із олії, що тане в роті.

 

Сьогодні відкривали сезон шашликів, хоч погода не дуже льотна, але якщо сильно захотіти, то можна з неба зірку дістати. Кажуть, що шашлик, це чоловіча справа, але після цього рецепту, ви поміняєте свою думку, тому що м’ясо буде дуже ніжним та смачник, а процес маринування дуже простим, а чоловіки нехай смажать самі. Головне у цьому шашлику, це свіже та м’яке м’ясо, вирізка або шия, і правильно підібрані спеції, про які вам розкажу у цьому рецепті. Як правильно замаринувати шашлик ? Або рецепт шашлика на олії, без шкідливого майонезу. Хочу про це вам сьогодні розповісти.

Що нам знадобиться для приготування шашлика:

  • Свіже м’ясо (шия або вирізка) – 1,5 кг.
  • Цибуля – 0,3 кг.
  • Солодка паприка – 1 ч.л.
  • Базилік – 1/4 ч.л.
  • Олія оливкова – 15 мл.
  • Перець чорний горошком – 7 шт.
  • Сіль за смаком (солимо перед жаркою)
  • Вода сильногазована – 400 мл. 

Спеції для шашлика

Рецепт м’якого і ніжного шашлика

Почнемо готувати шашлик із того, що придбаємо свіже м’ясо. Найкраще, якщо це шия, тоді шашлик буде більш соковитим, але можня купити і вирізку, тоді м’ясо буде дуже м’яким.

М’ясо нарізаємо на шматки приблизно 50 – 60 гр. ( після жарки воно важитиме 50 гр.).

М'ясо для шашлика

Перекладаємо м’ясо у посудину із нержавійочої сталі, або в емальований чи скляній. Це дуже важливо, тому що м’ясо при маринуванні не повинно вступати в реакцію з металами.

Перець горошком розтовкаємо у салфетці, так м’ясо отримає аромат перцю.


Цибулю нарізаємо дуже тонкими кільцями, солимо і віджимаємо, поки не вийде сік, тому що нас цікавить сік цибулі, із який маринуватиметься м’ясо.

Додаємо до м’яса СОЛОДКУ ПАПРИКУ, базилік, перець, віджату цибулю та вливаємо олію і воду.

 Маринад для шашлика на олії

Старанно все перемішуємо приблизно 5 хв., щоб кожний кусень м’яса отримав свою порцію спецій.

Як замаринувати шашлина на олії

Замариноване м’ясо можна готувати через 5 год., але якщо ви бажаєте отримати більш ніжніше та соковитіше м’ясо шашлика, тоді його потрібно помісти у холодильник на одну ніч.

Після того, як м’ясо замаринувалося, ми його солимо та підготовляємо мангал, у якому спалюємо дрова, найкраще це фруктових порід, і на утворених вуглинах смажемо м’ясо.

Ідеальна відстань м’яса при запікання на вуглях повинна бути, це чотири пальці. Нанизуємо м’со на шомпура і ставимо на вугілля.

Важливо перші 5 хв. постійно перекручувати шомпора з м’ясом, у цей час найбільший ризик того, що м’ясо підгорить, жаримо приблизно 15 хв., головне щоб не пережарити, тоді шашлик буде сухим та твердим.

Рецепт шашлика без майонезу.

Смачного! Якщо Вам сподобався рецепт, поділіться будь ласка  ним у соцмережі!

22 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
22 Поділись
Поділитися22