Робимо банку домашнього згущеного молока з 1 літра магазинного молока. Рецепт на 40 хвилин.

Магазинне згущене молоко найчастіше потрапляє на прилавки вже з додаванням цілого ряду консервантів. Купувати його в принципі немає ніякого сенсу, набагато простіше і смачніше буде просто взяти літр звичайного молока і за 40 хвилин приготувати солодке домашнє згущене молоко.

Для приготування знадобиться тільки літр молока і 200 грамів цукру. З цих інгредієнтів вийде 460 грамів згущеного молока, якщо ви хочете приготувати більше або менше, то просто регулюйте відповідно кількість інгредієнтів.

У сотейник виливаємо молоко (підійде будь-якої жирності, але краще вибирати більш високу) і додаємо цукор. Ставимо на вогонь і доводимо до кипіння не перестаючи помішувати, щоб цукор повністю розчинився.

При кипінні почне підніматися піна. Справитися з цим просто: кладемо на сотейник дерев’яну ложку і проблема з пінкою вирішена.

Після закипання вогонь зменшуємо так, щоб процес кипіння був досить, але не надмірно бурхливим. При такому режимі з молока швидко випаруватися зайва волога. Сам процес варіння згущеного молока займе близько 40 хвилин.

Щоб зрозуміти, чи готовий продукт, потрібно нанести краплю згущеного молока на холодну ложку – крапля повинна бути густою і стікати повільно.

Отримане домашнє згущене молоко не поступається магазинним аналогам.

Смачного!

0 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися