Робимо торт “Пташине молоко” не гірше ніж в кондитерській. Для повітряного крему достатньо 5 білків

Торт Пташине молоко вважається складним в приготуванні, але насправді по вірному рецепту повторити його буде просто. До того ж, для повітряного крему потрібно всього 5 білків – торт вийде нітрохи не гірше, ніж з престижної кондитерської.

Щоб приготувати торт нам знадобиться 3 яйця, 125 грамів борошна, 125 грамів цукру, 50 грамів какао, 8 грамів розпушувача, 30 грамів розтопленого масла, карамельний соус, 5 білків, 300 грамів цукрової пудри, 15 г желатину, 100 грамів шоколаду, 70 грамів вершкового масла.

Спочатку змішуємо яйця і цукор, збиваємо блендером. Додаємо борошно, какао, топлене масло і розпушувач, знову збиваємо блендером до шоколадної однорідної маси.

У формі для випічки розподіляємо шоколадну масу і отравляем в духовку на 25 хвилин при температурі 180 градусів. Готовий корж просочуємо карамельним соусом.

Змішуємо білки і цукор до твердих піків. Одну частину наносимо шаром на корж, другу змішуємо з какао і кладемо зверху. Відправляємо торт в холодильник на дві години.

Розтоплюємо шоколад і масло в мікрохвильовій печі дві хвилини, розмішуємо і покриваємо торт з усіх боків розтопленим шоколадом, ставимо заготовку в холодильник на 30 хвилин.

Домашнє Пташине молоко вийде навіть смачніше магазинного завдяки натуральним інгредієнтам і насиченому смаку.

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися