Рогалики з маком рецепт. Як приготувати рогалики дуже швидко.

Що приготувати до чаю, якщо хочеться чогось солодкого. Думаю, що чудовим рішення будуть макові рогалики. Печиво, котре відоме з дитинства, сьогодні готуємо з маком, але начинку можна обрати будь яку, чи шоколад, або варення, це вже на ваше уподобання. Я собі упростила завдання тим, що придбала готове тісто.

Що нам потрібно, для приготування рогаликів:

  • Мак – 100 гр ( або купуємо готову макову масу)
  • Масло – 2 ст.л.
  • Куряче яйце – 2 шт
  • Цукор – 6 столових ложок
  • Тісто слойоне – 1 упаковка ( якщо купуєте)

Рецепт рогаликів з маком

 

  1. Спершу нам потрібно приготувати начинку. Для цього мак заливаємо коп’ятком та залишаємо на 2 години, після цього віджимаємо воду.
  2. До віджатого маку добавляємо корицю, цукор і масло. Все добре перемішуємо.

3. Тісто розкладаємо, тепер нам потрібно розкатати його товщиною 3 мм., та порізати у формі трикутників.

4. Настав час найвідповідальнішої роботи, макову масу викладаємо на трикутники і акуратно скручуємо у рогалики,починаємо крутити із широкої сторони.

5. Коли рогалики вже сформовані, нам потрібно збити жовтки і змазати зверху рогалики і посипати ще цукром зверху, щоб вони були рум’яними.

6. Духовку розігріваємо до 180º і засовуємо туди рогалики, час готування 20 – 30 хв.

 

Смачного !!!

 

48 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
48 Поділись
Поділитися48