Салат з сухариками, капустою і кукурудзою без м’яса.

Чудовий салатик, особливістю якого є те, що його можна заправляти як майонезом так і олією, що суттєво відрізняється від усіх інших салатів. Сьогодні ми заправлятимемо майонезом. Даний салат без м’яса, дієтичний та якщо заправити олією то піснуватий.

Що нам знадобиться:

  • Капуста свіжа – 300 гр.
  • Квашені огірки – 3 шт.
  • Консервована кукурудза – 150 гр.
  • Майонез (або олія) – для заправки
  • Сіль і перець за смаком
  • Сухарики – 100 гр.

Рецепт салата з капустою і сухарями

  1. Починаємо приготування салату із шинкування капусти. Важливо, щоб нарізати її дуже тонко, у мене це получилося за допомогою спеціальної терки.

2. Другим етапом е нарізання квашених огірків.

3. Сухарики готуємо самостійно, як приготувати сухарики описано ось тут, або купуємо в магазині.4. У салатниці змішуємо усі інгредієнти, кукурудзу, сухарикки, капусту та огірки.

5. Заправляємо майонезом, солимо і перчимо за смаком.

Смачного!

 

 

43 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
43 Поділись
Поділитися43