Смажимо деруни як тонкі млинці: додаємо в млинцеве тісто картоплю.

Більш ніжні і м’які ніж зазвичайні деруни виходять з млинцевого тіста, куди потрібно просто додати картоплю. На відміну від класичних дерунів цей варіант підходить і для фарширування.

Для рецепта нам потрібно 250 грамів картоплі, 200 мілілітрів молока, 90 грамів борошна, 2 яйця, столова ложка рослинної олії, по половині чайної ложки солі і цукру.

Картоплю чистимо, миємо, нарізаємо кубиками і перекладаємо в глибоку миску. Туди ж розбиваємо яйця і молоко, а потім блендером збиваємо в однорідну масу. На наступному етапі кладемо до суміші сіль, цукор і олію, ставимо розігріватися сковороду.

Виливаємо на розпечену поверхню сковороди тісто і випікаємо, поки воно не схопиться знизу. Потім перевертаємо і обсмажуємо з іншого боку, готовий вже млинець потрібно змастити олією.

Відео рецепт:

Смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися