Смачна докторська ковбаса в домашніх умовах по ГОСТу. Готуйте рідним справжню ковбаску.

Інгредієнти

  • Яловичини вищого гатунку – 250 г
  • Напівжирна свинина – 700 г
  • Яйця – 1 шт.
  • Молоко – 20 мл
  • Куховарська сіль – 21 г
  • Цукровий пісок – 2 г
  • Мускатний горіх – 0,5 ч.л.

Покрокове приготування

Забезпечивши себе всім необхідним, приступайте до приготування. Процедура виконується відповідно до такими етапами: В окремі ємності подрібніть 250 г яловичини і 700 г свинини. Використовуйте для цього м’ясорубку з отворами решітки не більше 3 мм.

Перекладіть обидва фарші по пакетам і роздушіть його таким чином, щоб його товщина була не більше 1 см. Приберіть м’ясо в морозилку на 6-12 годин. Змішайте до однорідної маси 20 мл молока, 1 яйце, 0,5 ч. л. мускатного горіха, 2 г цукрового піску і 21 г кухонної солі.

Налийте 1/3 частину отриманого складу в чашу блендера. Туди ж помістіть заморожене м’ясо. Змішайте все до однорідної паштетної маси.

Змочіть колагенову оболонку для ковбас. Наповніть оболонку фаршем. Обов’язково витісняйте все повітря з упаковки. Готову ковбасу відправте в духовку, створивши при цьому водяну баню. Температура в духовці повинна бути приблизно 90 градусів. Готується ковбаса приблизно 2 години.

Далі добийтеся повного охолодження ковбаси і можна пробувати.

Смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися