Смачний листковий салат зі шпротами  

     Таке гарне, ситне і мега апетитне блюдо можна з гідністю подати до святкового столу. Салатик виходить дуже ніжним і таким апетитним, що завжди хочеться добавки. Такі інгредієнти відмінно поєднуються між собою, тому це блюдо сподобається абсолютно всім. 

потрібні інгредієнти

  • 150 гр шпротів
  • 4 картоплі
  • 3 яйця
  • 1 морква
  • 4 маринованих огірка
  • 100 гр плавленого сиру
  • 4 столові ложки майонезу

Приготування

  1. В першу чергу попередньо відварюємо картоплю в мундирі. Після чого остуджуємо і очищаємо. Потім, використовуючи тертку, натираємо на крупній фракції.

  2. На тарілку встановлюємо формувальне кільце і першим шаром розміщуємо підготовлену картоплю. Робимо майонезну сітку.

  3. В окремій ємності розминаємо виделкою шпроти і викладаємо їх наступним шаром. Утрамбовуємо добре і робимо знову майонезну сітку.

  4. Попередньо відварені яйця очищаємо і відокремлюємо білок від жовтка. Використовуючи тертку, натираємо білок на дрібній її фракції. Викладаємо наступним шаром.

  5. Відварену моркву очищаємо і натираємо її на крупній фракції терки. Після чого відправляємо слідом за білком і теж добре утрамбовують. Поверх робимо знову майонезну сітку. Також, використовуючи тертку, натираємо на крупній фракції мариновані огірки і покриваємо ними інші інгредієнти. Потім знову – майонезна сітка.

  6. Вже на дрібній фракції терки натираємо плавлений сирок. Бажано перед цим процесом охолодити його. Відправляємо наступним шаром. Потім натираємо на дрібній фракції відкладені жовтки і викладаємо їх по краях форми. Тепер знімаємо кільце і подаємо до столу.

Смачного!

49 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
49 Поділись
Поділитися49