Смачний і в міру солодкий торт без випічки з трьох інгредієнтів

Повірте, такий простий і головне смачний торт ви не пробували. Ніяких складних дій не потрібно. 

Складові:

  • 500 грам пряників
  • 4 добре стиглих банана
  • 500 грам сметани жирністю 20% і вище

приготування:

Пряники повинні бути обов’язково смачними, свіжими і без начинки. Як форма можна використовувати будь-яку глибоку миску, тарілку або пластикову коробку невеликого розміру.

Пряники нарізаємо на колечка товщиною приблизно 7 міліметрів. Обрізки пряників подрібнюємо руками в крихту. Стиглі солодкі банани очищаємо від шкірки і нарізаємо тонкими кільцями (завтовшки 3 міліметри приблизно).

Будь-яку підготовлену форму застилає двома шарами харчової плівки, внахрест. Викладаємо шар нарізаних пряників, рясно змащуємо їх сметаною. На сметану викладаємо шар нарізаних бананів.

На банани розкладаємо шар пряників . Пряники змащуємо рясно сметаною. Продовжуємо шари в такій черговості, поки не закінчаться всі інгредієнти. Останнім шаром повинні йти пряники, змащені сметаною.

Накриваємо торт зверху плівкою, прибираємо форму в холодильник на 8 годин.

Через 8 годин дістаємо, знімаємо плівку, накриваємо форму блюдом для сервірування і перевертаємо: нижній шар у нас повинен бути зверху. Змащуємо його сметаною і посипаємо крихтою з обрізків пряників. До речі, прикрасити торт ви можете і будь-яким іншим способом, на ваш смак.

Смачного!

61 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
61 Поділись
Поділитися61