Справжні вареники з картоплею.

Вареники це їжа богів, тридиційна Українська страва, наша гордість, думаю, що кожна сім’я хоч один раз на тижденьварить вареники. Є велека кількість рецептів вареників, вареники з сиром, вареники з вишнями, та багато інших видів, все залежить від начинки, але найкращими і найсмачнішими є вареники з картоплі та шкварками, смак яких просто забути не можливо. Ще часто на вареники кажуть пироги з бульби, але як їх не називати, смак від цього не поміняється. Рецепт домашніх вареників, ось він який!

Що нам потрібно для приготування вареників з бульби.

Для тіста:

  • борошно – 4 стакани
  • вода (холодна) – 0.5 стакана
  • молоко – 0.5 стакана
  • яйце – 1 штука
  • сіль

Для начинки :

  • картопля – 1 кг
  • цибуля – 1 шт
  • сіль і перець за смаком

Рецепт вареників з картоплі:

 

  1. Готуємо начинку. Для цього картоплю чистимо і відварюємо у підсоленій воді.

Цибулю дрібно шинкуємо і на сковорідці обжарюємо.

Картоплю відварюємо і топчемо, додаємо зажарену цибулю сіль і перець, все переміщуємо до повного остивання.

2. Готуємо тісто для вареників.

У миску просіюємо муку, робимо невеличке заглиблення і вибиваємо туди яйце, та мішаємо

 Воду змішуємо з молоком та виливаємо поступово до муки весь час помішуючи, додайти всі інградієнти та місіть тісто.

Виложіть тісто на стіл та продовжуйте місити протягом 10 хв., після чого зробіть із тіста ось таку форму і залишіть його на 30 хв., це допоможе йому скрітися.

Після цього по четвертинках відриваємо тісто, розкачуємо його , витискаємо  кружки, накладаємо фарш, та формуємо пельмень, так само як вареник, тільки два кінчики зводимо до купи та стискаємо.

3. Як ліпити вареники ? Ось покрокова інструкція, як зліпити вареник.

4. Варимо вареники. У каструлю набираємо води, приблизно 2 літри, доводимо до кипіння і занурюємо туди вареники, одразу згегка мішаємо, щоб вони не позлипалися.

Після того , як вареники зваряться, витягуємо їх та розкладаємо по тарілках, що вони не злиплися, подаємо разом із сметаною, або підливою, це вже на ваш смак!

Смачного!

79 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
79 Поділись
Поділитися79