Супер листкове тісто на швидку руку

Тепер тісто в магазині не купую, готую тільки сама! Це чудове тісто, просто паличка виручалочка. Готувати його елементарно, напевно і 10 хвилин багато … а результат неймовірний, м’яке і одночасно хрустке,  і смачне.

Не потрібно нічого слоїти, розгортати, не потрібно багато рухів. Просто все змішав по черзі і відправити в холодильник. Якщо ви збираєтеся готувати щось на протязі декількох днів, воно прекрасно збережеться в пакеті, в холодильнику.

 Ще один плюс його в тому, що інгредієнти приблизні, сметану прекрасно замінюємо на кефір або кисле молоко, підсипаємо борошно, якщо трохи липне до рук. Жир теж використовуємо будь-який або комбінуємо, можна взяти маргарин, вершкове масло, смалець, що завгодно. Розкочується дуже легко, так-як тісто м’яке і еластичне. 

Складові:

  • Маргарин (кімнатної температури) – 200 грам
  • Жовток яєчний – 1 штука
  • Сметана (кефір, кисле молоко) – 100 мл
  • Сіль (щіпка) – 1 грам
  • Борошно – 500 грам

Приготування:

У борошно відправляємо маргарин, або вершкове масло, можна взяти по 100 г кожного продукту. Перетворюємо все в крихту, це робиться досить швидко, руками. Потім додаємо жовток і сметану (або кефір – що є). Замішуємо тісто. Якщо тісто липке, підсипає борошно. відправляємо в
холодильник. Наше тісто готове.

Вдалої вам випічки!

739 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
739 Поділись
Поділитися739