Сусідка рушником накриває кухонну плиту. Спершу велике здивування, тепер так роблю і сама.

Не так давно купили ми з чоловіком квартиру недалеко від куми. Тепер з’явилася можливість частіше заглядати до неї в гості і бачити, як вона веде домашнє господарство.

В один з таких візитів, побачила, що вона накрила свою кухонну плиту рушником. Мене це здивувало і я задала питання про це

Навіщо вона це зробила, може, просто забула рушник?

Змащуємо добре плиту оцтом і накриваємо рушником, залишаємо на 20 хвилин. Рушник просто перекриваємо оцту можливість випаровуватися, оброблена поверхня буде розкисати від бруду і потім ви легко приберете губкою весь бруд і жир.

Якщо у вас не склокерамічна плита, а звичайна, можна посипати її забруднену поверхню содою, скропити її з пульверизатора оцтом і знову накрити вологим рушником.СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ

На плиті буде відбуватися реакція між оцтом і содою і в результаті неї, від плити відійде весь жир і бруд. Протираємо вологою губкою і витираємо насухо.

Оцет беремо звичайнісінький, столовий, 9%.

Розпушувачем для тіста посипаємо брудні місця на плиті, скроплюємо оцтом з пульверизатора і накриваємо рушником на 5 – 10 хвилин. Витираємо засіб вологою губкою і протираємо плиту насухо.

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися