Торт з маком рецепт.

Цей торт можна назвати одним з найкращих, що я коли не будь готувала. Смачний крем, що пропитується у ароматні коржі надає оригінального смаку. У нас вийде три шкірки з різними смаками, через різні наповнювачі. Одна шкіра нагадуватиме торт з курагою, друга торт з горіхами, а третя торт з маком. Все це разом утворить неймовірний шедевр, від якого відмовитися не можливо.

Шо нам потрібно для приготування торта ?

Для коржів:

 • Курячі яйця – 6 шт.
 • Цукор – 250 гр
 • Мука – 250 гр
 • Мак – 40 гр
 • Курага – 50гр
 • Горіхи – 50 гр.

Для крему:

 • Варена згущонка – 300 гр
 • Масло – 200 гр
 • Сметана – 300 гр.
 • Цукровий сироп – 200 гр. ( для пропитки у воді розвести цукор)

Рецепт торта з маком і згущонкою

 

 1. Готуємо коржі. Відразу скажу, що бісквітне тісто довго стояти без діла не може – осідає. Тому розраховуйте, як і в чому ви будете пекти. У мене є 2 форми одного розміру, тому я спочатку замішую тісто з 2/3 інгредієнтів і печу 2 коржа одночасно, потім замішую і печу третій корж. Якщо ви можете пекти три коржа відразу – замішуйте відразу всі інгредієнти для тіста. Отже. Білки збиваємо з половиною цукру. Жовтки збиваємо з  цукром, що залишився . З’єднуємо білки з жовтками. Поступово просіюємо борошно і замішуємо легке тісто. Ділим тісто на рівні частини і додаємо наповнювач, до кожної шкурки інший наповнювач. До однієї горіхи, до другої курагу, а до третьої мак.
2. Приготоване тісто розкладаємо по формах і в розігрітій духовці випікаємо при 180 º приблизно 25 хв.

3. Готуємо крем. Для цього міксером збаваємо масло разом зі згущонкою, додаємо сметану і вимішуємо до однорідної маси.

4. Коржі пропитуємо сиропом, і мастимо кремом верхню частину, перекладаємо у будь якому порядку, це на ваш смак. Кремом обмазуємо боки та верх, прикрашаємо горіхами, шоколадом і узорами, котрі ми зробимо із крему, який повинен у нас залишитися. Торт потрібно поставити у холодильник на декілька годин. Тоді подаємо.!

Смачного!

45 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
45 Поділись
Поділитися45