ТОРТ “Хрещатий яр”

СКЛАД:

маргарин (250 г розтопленого – в шоколадне тісто, 200 (беру 250 г) г м’якого – для білого тесту)

– 450 г  – цукор-пісок (1 скл. – в шоколадне тісто, 1 скл. – для безе, 1 скл. – для сметанного крему) – 3 скл.

– Какао-порошок (в шоколадне тісто)

– 2 ст. л. – яйце куряче (3 шт. – в шоколадне тісто, 2 жовтки – в біле тісто, 2 білки – в безе (беру 4 білка для безе)) – 5 шт. яєць (+ 2 білки)

– борошно пшеничне (1 скл. – в шоколадне тісто, 2,5 скл. – в біле тісто) – 3,5 скл.

– сметана (3 ст.л. – в шоколадне тісто, 2ст – в біле тісто, 500 г – в сметанний крем) 

– сода харчова (гашена, в шоколадне тісто) – 1 ч. л.

– горіхи (будь-які, для безе) – 2 скл. (потрібно)

– масло вершкове (для масляного крему) – 300 г

– Молоко згущене – 1 бан.

Прикрашала кремом “Мокре безе”

Приготування:

1. Для шоколадного тіста: 250 г розтопленого теплого маргарину, 1 скл. цукру, 2 ст.л. какао, 3 яйця, 1 скл. борошна, 3 ст.л. сметани, 1 ч.л. гашеної соди змішати. Тісто вийде як на оладки, і випекти один корж в попередньо нагрітій духовці при 180-200 * С. Готовність перевірити сірником. Я випікаю в формі 22 см в діаметрі., Вистелаю пергаментом. Печу близько 40 хвилин. Корж остудити і розрізати вздовж на дві частини.

2. Для білого тіста: 200 г м’якого маргарину, 2 жовтки, 2 ст.л. сметани перетерти. Додати борошно, замісити тісто. Коли тісто готове, загортаю його в плівку і кладу в холодильник, поки збиваю білки.

3. Для прошарку з безе: 2 білки збити до пишної піни, акуратно всипати 1 скл. цукру. Збити ще трохи. Змішати з горіхами. Я горіхи посипаю зверху, коли білки розмазую по коржам. Цукру краще брати стільки, скільки написано, інакше білки слабо збільшуються в розмірах.

4. Біле тісто розділити на 4 частини, розкачати 4 коржі (діам. 22 см.), Змастити безе (коло з безе краще зробити на 1-2 см. Менше коло тіста, так як безе збільшується в об’ємі) і випікати в розігрітій духовці при 200 * С до підсихання білків близько 20 хвилин.

5. Для масляного крему – 300 г м’якого масла збити з 1 банкою не вареного згущеного молока.

6. Для сметанного крему – 500 г сметани збити з 1 скл. цукру, додати ванілін.

7. Збираємо торт: – шоколадний корж – сметанний крем – – білий корж білками вгору – масляний крем – – білий корж білками вниз – сметанний крем – – білий корж білками вгору – масляний крем – – білий корж білками вниз – сметанний крем – – шоколадний корж.

Смачного!

326 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
326 Поділись
Поділитися326