Тісто робиться елементарно, отримуємо шалено смачні, що тануть у роті пиріжки з начинкою!

Тісто робиться елементарно, тільки тут дуже важлива послідовність, в цьому головна фішка!

Інгредієнти:

  • 2 жовтки
  • 1 стакан сметани
  • 200 г маргарину або вершкового масла (я масло використовувала)
  • 0,5 кг борошна

приготування:

Масло розтопила на плиті, остудила, в каструльці змішала два жовтки і стакан сметани, додала розтоплене масло, розмішати, потім додала борошно і вимісити еластичне, пластичне, м’яке тісто.

Воно повинно полежати в холодильнику хоча б півгодини. Через півгодини дістаємо тісто, розгортаємо і складаємо навпіл, розгортаємо і складаємо навпіл. Не лінуйтеся – виконайте цю процедуру кілька разів. Чим більше будете розгортати і складати – тим більше листковим вийде тісто.

Поки тісто остигає, робимо начинку. Можна використовувати будь-яку начинку: варені яйця з зеленою цибулею, наприклад, але мені найбільше подобається м’ясна начинка. Обсмажуємо дві великі цибулини, фарш, перець, приправи, часник, в кінці зелень. Соковита, смачна начинка виходить!

Розкачуємо, вирізаємо великий квадрат, ділимо його на 4 приблизно однакових квадратика.

Складаємо, защипуємо, можна прокатати роликом для більшої переконливості))

Випікаємо в духовці близько 12-15 хвилин при 180-190 С. Або в грилі, як зробила я. Отримуємо шалено смачні, що тануть у роті, листкові пиріжки!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися