Форшмак рецепт. Закуска із оселедця.

Якщо у вас виникло натхнення приготувати смачну закуску, щоб злегка перекусити, або пригостити друзів, можна приготувати швидку закуску із сільодки, цибулі і яйця. Цю швидку у приготуванні страву називають форшмак. Просто чудово підходить для приготування бутербродів, у моїй сім’ї сільодку люблять всі, тому ця закуска в нас готується дуже часто. Що можна приготувати з сільодки ? Нижче даю вам просту відповідь.

Що нам знадобиться для приготування форшмаку?

  • Цибуля – 1 велика, або 2 маленьких
  • Курячі яйця – 3 штуки
  • Філе сільодки – 300 гр.
  • Чорний хліб

Рецепт форшмаку із сільодки

 

  1. Нашу сільодку мелемо на м’ясорубці, або у блендері подрібнюємо.

 

2. Курячі яйця відварюємо на твердо, чистимо від шкарлупи  і нарізаємо дрібно, так як на олівє

3. Цибулю очищаємо, і також дрібно нарізаємо.

4. У посудині змішуємо перемелену сільодку, дрібно нарізані цибулю та яйце, солимо і перчимо за смаком. Чорний хліб нарізаємо плястерками, намазуємо форшмаком і подаємо до столу.

Смачного!

52 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
52 Поділись
Поділитися52