Хачапурі з сиром -покроковий рецепт

Цю страву люблять всі, сьогодні готуватимемо хачапурі з сиром. На скільки мені відомо це страва Грузинської кухні, собою представляє ароматний пиріжок із смачною сирною начинкою. Смак цих хачапурі не можливо забути, хто коли не будь куштував, той мене розуміє.

Що нам знадобиться:

  • Цукор – 1/2 ч.ложки
  • Мука – 3 склянки
  • Сіль – 1/2 ч.ложки
  • Сода – 1/2 ч.ложки (ми будемо її гасити оцетом)
  • Кефір – 1 склянка
  • Домашній сир – 250 гр.
  • Твердий сир – 150 гр.
  • Часнок – 2 зубці
  • Олія ( для жарки)

 

 

Рецепт хачапурі з сиром

 

  1. Спершу нам потрібно приготувати тісто для хачапурі. Нам потрібно кефір влити у посудину, до нього покласти цукор, сіль та соду, яку ми повинні погасити оцетом і все перемішати.

2. Поступово добавляємо муку і весь час перемішуємо ( я це роблю за допомогою вінчика) поки не утвориться щільне тісто.

3. Тепер перекладаємо утворену тістоподібну суміш на стільницю і замішуємо тісто та загортаємо його у харчову плівку на 20 хв.
4.  Поки наше тісто відпочиває, ми готуємо сирну начинку для хачапурі. Для цього нам потрібно твердий сир натерти на терці, змішати із домашнім сиром, додати вичавлений часнок і трішки солі. Все перемішуємо і отримуємо начинку для хачапурі.

5. Тісто нам потрібно розділити на 4 частини. Кожну частинку розкачуємо тонко до 5 мм. Тепер так само як чебуреки, кладемо начинку на край тіста.

6. Та накриваємо другою половиною тіста, краї щільно зліплюємо так, щоб у середені не було повітря.

7. На сковорідку вливаємо пів склянки олії, кладемо два хачапурі.

8. Жаримо на середньому огні з обох боків, при цьому будьте пильні та обережні, коли перевертатимете на другий бік, щоб не пошкодити.

Хачапурі готові!

Смачного!

22 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
22 Поділись
Поділитися22