Хліб майже не купляємо, тому взяли склянку борошна і за 12 хвилин напекли хлібних коржів.

Основа нашого тіста – борошно і кефір, за рахунок цього не потрібно ніяких дріжджів, закваска на кефірі виходить дуже пишна і доходить до готовності мега швидко. На порцію коржів потрібно 1 склянка борошна трохи менше склянки кефіру. Сюди ж додамо на кінчику ложки соду, ложку чайну солі і трохи олії. У підсумку вийде порція на раз на всіх.

Для наочності ми зробимо трохи більше, щоб коржів вистачило на 2-3 дня. Всі пропорції збільшимо втричі, але часу піде стільки ж.

Виливаємо в миску кефір і додаємо борошно, розмішуючи все, щоб не залишилося грудочок. Додаємо соду, сіль і ложку рослинної олії.

Тісто виходить відразу в’язким і зручним для подальшої роботи. Тепер поділимо його на коржі.

Присипаємо поверхню для роботи невеликою кількістю борошна і ділимо тісто на небільше кульки.

Формуючи з них коржики і розкладаємо на папір для запікання. Верх змащуємо жовтком, щоб він краще підрум’янився і був красивим.

Залишилося запекти. Ставимо в духовку на 230 градусів на 12-15 хвилин, в залежності від того, як пече духовка.

Смачного!

0 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися