Чудові круасани з знаменитого віденського тіста!

Приготувати чудові круасани з листкового дріжджового тіста, такі як подають в кав’ярнях, тепер можливо і вдома – за допомогою цього унікального рецепту.

складові

  • борошно  – 500 грам;
  • сіль – 12 грам;
  • дріжджі сухі – 15 грам;
  • вода – 150 мілілітрів;
  • цукровий пісок – 60 грам;
  • молоко – 100 мілілітрів;
  • масло вершкове – 100 грам (для тіста) + 250 грам (для прошарку);
  • яйце – одна штука.

Чудові круасани з листкового дріжджового тіста: покроковий рецепт

      1. У теплу воду додаємо цукровий пісок, добре перемішуємо, і висипаємо сухі дріжджі. Ми залишаємо на десять хвилин для активації дріжджів. Вони повинні утворити пінну «шапку» на поверхні.

2. Борошно  потрібно добре просіяти через сито для того, щоб збагатити  киснем. Додати трохи солі і цукровий пісок.

3. Коли дріжджі «заграли», виливаємо їх до сипучим компонентів. Сюди ж виливаємо тепле молоко і починаємо замішувати тісто. Краще замішувати його руками.

4. Розм’якшене вершкове масло, нарізане невеликими кубиками, також вводимо в тісто, і все ретельно вимішуємо: спочатку в мисці, а потім на рівній поверхні столу або кухонній дошці. Тісто для круасанів має стати однорідним, м’яким, але при цьому не прилипати до рук.

5. Формуємо рівний прямокутник з тіста, загортаємо його в поліетиленову плівку і залишаємо в холодному місці на чотири і більше годин.

6. Готуємо вершкове масло для приготування круасанів з листкового дріжджового тіста. Для цього потрібно його трохи розім’яти і загорнути в відрізаний шматок пергаменту. Повинен вийти квадрат розміром 20 на 20 сантиметрів.Порада. Щоб масло рівномірно розподілилася в конверті з паперу, можна кілька разів розкачати його качалкою.

7. Масло відправляємо також в холодильник.

8. Коли тісто і масло досить охолонуть, стільницю посипаємо щедро борошном і викладаємо шматок тіста. Розкачуємо його до утворення прямокутника: розміром в два рази більше, ніж розміри конверта з маслом.

9. Викладаємо на тісто масло (папір прибираємо) і запечатуємо його тістом. Рівномірно розгортаємо.

10. З обох сторін звертаємо тісто до середини, а потім складаємо ще раз навпіл. У нас повинна вийти книжка, в якій чотири шари масла і вісім шарів тіста.

11. Пакуємо наше тісто для домашніх круасанів в плівку і відправляємо на холод: приблизно на годину.
Цю ж процедуру розкочування, а потім згортання тіста, потрібно повторити ще один раз і знову відправити його відпочивати в холодне місце.

12. Виймаємо дріжджове тісто і розгортаємо до товщини в п’ять міліметрів, дотримуючись форми прямокутника з рівними сторонами.

13. Розрізаємо тісто на рівні й однакового розміру трикутники. Готуємо деко, а саме: застилаємо його пергаментним папером. Робимо невеликі насічки біля основи трикутника, вивертаючи їх назовні.

14. Звертаємо сегменти тіста у вигляді круасанів, трохи розтягуючи краї і закругляючи їх, надаючи форму ріжка.

15. Відразу викладаємо круасани на деко залишаючи місце для підростання випічки.

16. Накриваємо деко з круасанами з домашнього дріжджового тіста і залишаємо при кімнатній температурі, щоб вони підросли.

17. Коли вони виростуть в два рази, їх можна змастити злегка збитим яйцем і відправити в розігріту до 200 градусів Цельсія духовку: спочатку на десять хвилин, потім температуру зменшуємо до 185 градусів і випікаємо ще десять хвилин, до готовності.

Приємного чаювання.

89 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
89 Поділись
Поділитися89