ШТРУДЕЛЬ З КАРТОПЛЕЮ І СОСИСКАМИ! ДАЮ ДІТКАМ ДО ШКОЛИ! СМАКОТА!

Складові:

  • Тісто листкове дріжджове – 1 шт.
  • Сосиски – 6 шт.
  • Картопля – 3 шт.
  • Сир голландський – 150 г
  • Жовток яєчний – 1 шт.
  • Спеції (за бажанням будь-які приправи які вам подобаються аби вони поєднувалися з картоплею, сиром і сосисками)

приготування:

1. Спочатку ви повинні відварити картоплю в мундирах в підсоленій воді протягом 10-15 хв. Потім очистити картоплю і порізати тонкими скибочками. Розрізати сосиски навпіл.

2. Розкатати один пласт листкового тіста розмір 35 см на 30 і викласти його на змащене деко або на силіконовий килимок. Тепер викладаємо чергуючи картоплю, сосиски, додаємо приправи за смаком і якщо потрібно сіль.

3. Далі викладемо сир.

4. Покласти ще один шар картоплі і сосисок, не забуваємо про спеції.

5. Тепер закриваємо штрудель і змащуємо жовтком. Випікати при температурі 180 гр. 30 хвилин, може трохи менше, штрудель готовий, коли поверхня стане золотистою. Орієнтуйтеся по своїй печі.

Смачного!

167 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
167 Поділись
Поділитися167