Щоліта купую 3 кг смородини і готую кілька банок цього божественного напою.

Рецепт домашнього вина зі смородини порадує вас продуктом, який виходить з дуже насиченим ароматом і смаком, красивим, глибоким кольором, який буде грати в келиху. Процес приготування простий, хоча і займає деякий час. Але в підсумку – у вас повністю натуральне вино без шкідливих домішок.

Для приготування вам будуть потрібні такі інгредієнти:

– смородина, 3 кг;

– цукор, 2 кг;

– вода, 5 л.

Ягоди для вина не миють, вам слід просто їх перебрати і видалити все сміття, листя, зіпсовані ягоди. Помістіть їх у великий посуд і руками придавлюючи їх. Можна тиснути товкачем для картопляного пюре.

Беремо 1.5 кг цукру і розчиняємо його в воді. Цим сиропом заливаємо пюре зі смородини. Для бродіння необхідний великий скляний бутель або ємність, в якій маса займе не більше, ніж 2/3 об’єму. Переливши суміш в бутель, одягаємо на горлечко гумову рукавичку і ставимо ємність в сухе і тепле місце. Бажано, щоб там було не менше 18 градусів.

Сусло має бродити 3 тижні. Після закінчення цього часу, перевіряємо суміш і додаємо цукор, що залишився. Якщо напій кислуватий для вас, залиште його ще на 3 тижні бродити.

Через 6 тижнів вино повинно бути готове, вам залишиться тільки розлити його по пляшках. Переливати потрібно через трубочку, залишивши осад у великій ємності.

Смачного!

0 Поділись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
0 Поділись
Поділитися