Як запекти рибу в духовці. Рецепт запеченої риби.

Риба у раціоні людини займає почесне місце. Лікарі рекомендують вживати рибу, як дорослим так і дітям хоч один раз в тиждень. Звичайно, що найбільш корисною є морська риба, але не завжди є можливість часто її купувати, тому більшість із нас готує переважно коропа чи будь яку іншу прісноводну рибу. Кожна дбайлива господиня повинна знати , як запекти карпа в духовці. Більшість господарок надає перевагу готуванні рибі, котра запечена в духовці, а не жарена, тому що все, що жариться на олії, що шкодить нашому здоровю. Хочу вам дати простий рецепт приготування коропа в духовці.


Що нам потрібно для запікання риби у духовці.

  • Короп
  • Олія оливкова (або соняшникова)
  • Майонез
  • Часнок – 2 зубчики
  • Лимон – 1 шт
  • Розмарин
  • Сіль
  • Перець

Рецепт приготування смачної риби.

 

  1. Рибу чистимо від луски та нутрощів, та промиваємо під проточною водою.

2. Після цього із половини лимона вичавлюємо сік та ззовні і з середини змащуємо рибу (щоб позбутися запаху болота), у олію  вичавлюємо часнок, яким натираємо рибу, солимо та перчимо. Даємо рибі постояти 20 хв. щоб вона промаринувалася.
3. Дальше натираємо рибу майонезом, у середину запихаємо гілочку розмарину.

4. Половину лимона нарізаємо кільцями. У рибі поздовж реберних костей робимо надрізи, у які запихаємо лимони.

5. Тепер рибу залишаємо маринуватися, приблизно на 1 год. Після чого викладаємо на бритванку і запікаємо у духовці від 30 хв. до 45 хв. ( це залежить від розміру риби), чим більша риба, тим і довше запікаємо.

Запечений карп готовий. Смачного!

258 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
258 Поділись
Поділитися258