Як зварити компот з груш без стерилізації. Простий і легкий рецепт компоту з груш.

Всі ми любимо компоти, а особливо ця любов проявляється зимою, коли хочеться попити чогось смачненького. За вікном осінь, а це означає, що прийшла пора кампотів, поки ще мати природа радує нас грушами. Всі хочуть приготувати кампоти на зиму дуже швидко, хочу вам дати рецепт, який прочитала в газеті, рецепт компоту з груш без стерелізації, швидко та просто.

Що нам потрібно

  • Цілі груші – 3 кг;
  • Лимонна кислота – 25 г;
  • Вода – 4 л;
  • Цукор – 1кг.

Рецепт компоту без стерелізації

 

  1. Банки всередині стерилізувати пароюКришки прокип’ятити. Накрити кожну банку кришкою і зверху покласти чистий рушник.
  2. Груші миємо, нарізаємо частинками, або пополам, і кладемо у каструлю, для того щоб груші не потемніли, додаємо лимонну кислоту і перемішуємо.

3. Готуємо сироп на 1літру води нам потрібно 350 гр. цукру.  Доводимо сироп до кипіння і кладемо туди груші, варимо доти поки вони не стануть м’якими, це ми можемо перевірити виделкою .

4. Коли груші зварилися, пробуємо їх виделкою, і накладаємо у стерелізований слоїк. Дальше заливаємо сиропом до самого верху банки, але не забувайте злегка струшувати слоїк, це потрібно для того, щоб вийшли зайві бульбашки з повітрям. Тепер закатуємо банки кришками, і ставимо доверху дном, накривши рушником до повного охолодження. Після цього несемо у підвал для зберігання.

5. От і все! Компот із груш на зиму готовий!


 Смачного!

1 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
1 Поділись
Поділитися1