Як приготувати солодке пісочне тісто

Як приготувати солодке пісочне тісто. Багато моїх знайомих часто задаються питанням – як приготувати солодке пісочне тісто. Як не дивно, але мені завжди здавалося, що приготувати пісочне тісто не становить проблем. Солодке пісочне тісто я зазвичай готую, коли збираюся робити тістечка, рулети, пироги, тарталетки і іншу смачну випічку. З пісочного тіста дійсно виходить дуже смачна випічка. Сьогодні я збираюся готувати рулет з волоськими горіхами на пісочному тісті. Готувати пісочне тісто можна декількома способами. Тому я хочу описати і показати на фото весь процес, як зробити солодке пісочне тісто для майбутнього рулету, та й не тільки для нього, по одному з моїх рецептів.


Для солодкого пісочного тіста мені будуть потрібні:

  • Борошно пшеничне – 300 грам;
  • Вершковий маргарин – 200 грам (можна вершкове масло – кому як більше подобається);
  • Цукор – 100 грам;
  • Яйце – 1 штука;
  • Ванілін – 1 грам.

Як зробити солодке пісочне тісто, фото

Як я вже зазначила вище, приготувати пісочне тісто можна різними способами. Сьогодні я покажу, як зробити солодке пісочне тісто без дріжджів. Роблю я його так.

Підготовляю продукти відповідно до рецепту. Борошно я спочатку всипала в каструлю, в якій і буду готувати тісто.

У каструлю з борошном кладу маргарин і рубля його в цій каструлі з борошном ножем до отримання розсипчастої маси. Можна, звичайно, борошно висипати на стіл або на велику обробну дошку і рубати ножем маргарин в борошні прямо на столі або на дошці, але мені в каструлі звичніше (просто мука менше розлітається). Маргарин я теж вирішила сьогодні використовувати лише для різноманітності, раніше я майже завжди використовувала для приготування пісочного тіста вершкове масло. Так що кожен може сам вирішити, вибере він вершкове масло або маргарин.
Після отримання розсипчастої маси, схожої на дрібні крупинки, я відставляю каструлю в сторону.

В окрему невелику ємність, для цього я використовую звичайну кружку, насипаю цукор і вбиваю яйце.

Після цього міксером збиваю цукор з яйцем до отримання однорідної пишної маси.

Отриману масу додаю в каструлю з борошном, туди ж насипаю трохи ваніліну.

Прямо в каструлі руками все швидко розминають, щоб тісто стало однорідним. Але довго місити тісто не потрібно.

Готове солодке пісочне тісто скачують в кулю, кладу його на тарілку, накриваю серветкою і ставлю в холодильник для подальшого приготування рулету, пирога, тістечок, тарталеток, печива та іншої смачної випічки.

64 Поділись