Як фарбувати яйця на Великдень.

Зараз в магазинах з’явилося багато різних барвників. Але я хочу розповісти, як я фарбую яйця на Великдень цибулевим лушпинням. Для цього я заздалегідь збираю лушпиння цибулі, яка завжди залишається, коли я готую різні страви з цибулею.

Отже, я беру близько 50 – 70 грам лушпиння цибулі (за обсягом – середньо утрамбована літрова банка) і курячі яйця. Для прикладу, я візьму 6 яєць.

Лушпиння цибулі кладу в каструлю, наливаю приблизно 1200 мл води і ставлю на плиту.

 

Коли вода з лушпинням закипить, знімаю каструлю з вогню і відставляю в сторону, щоб вода трохи охолола. Коли температура води стає приблизно 50 – 55 градусів (щоб білок не скорочувався), ложкою акуратно опускаю в каструлю яйця. Всі яйця повинні бути покриті водою і цибулевим лушпинням.

Каструлю з яйцями накриваю кришкою, але на вогонь не ставлю, а залишаю хвилин на 30, щоб яйця довше побули в воді з цибулевим лушпинням і краще фарбувати. Звичайно, можна яйця в лушпинні варити відразу, але тоді, щоб вони краще пофарбувалися, їх треба варити довше 7 – 8 хвилин, а це призводить до того, що жовтки виходять синього кольору.

Хвилин через 30 – 40 ставлю каструлю з яйцями і лушпинням на плиту і, після закипання, варю 7 хвилин.


Зварені яйця дістаю з каструлі і заливаю холодною водою для охолодження.

Фарбовані курячі яйця стають насиченого бордово-червоного кольору, тобто виходить свого роду традиційне блюдо з яєць до Великодня. Тому, відповідаючи на питання, як правильно фарбувати яйця на Великдень, вважаю, що саме так і треба на Великдень фарбувати яйця.

 

11 Поділись


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
11 Поділись
Поділитися11