Швидкий майонез «Провансаль» в блендері з яйцем.


Майонез робіть в такій кількості, як зазначено в рецепті. Якщо Вам потрібно більше майонезу, Ви можете це зробити ще раз. За один раз використовуйте одне яйце, так Ви отримуєте гарантію, що все вийде. Яйця для майонезу потрібно брати максимально свіжі. Кислоту можна класти будь-яку – лимонний сік, оцет (столовий або фруктовий). Таким чином виходить смачний майонез «Провансаль», але натуральний.

Інгредієнти (200-220 гр. Майонезу):

  • рафінована олія – ​​180-200 гр.
  • яйце – 1 шт.
  • гірчиця – 0,5 ч.л.
  • сіль – 0,5 ч.л.
  • цукор – 0,5 ч.л.
  • лимонний сік – 1 ст.л.

Спосіб приготування майонезу блендером.

1. У вузьку чашу блендера (можна взяти банку) розбийте яйце. Важливий нюанс – жовток повинен бути цілим, що не поплив.sxa

2. До жовтка налийте олію, покладіть гірчицю, сіль, цукор, лимонний сік або оцет. У цьому рецепті все інгредієнти додаються відразу, не потрібно ніяких поступових вливань. Єдине, після приготування Ви можете додати на свій смак кислоти або солі з цукром і знову збити.3. Тепер візьміть погружной блендер і накрийте їм жовток. Притисніть блендер на дно чаші.

4. Увімкніть блендер на максимальну швидкість і збивайте перші 10 секунд, не відриваючи насадку від дна чаші.

5. Жовток почне емульгувати з маслом, з отворів в насадці почне з’являтися білий майонез!

6. Потім, після 10 секунд тримання насадки біля дна, починайте збивати майонез рухами вгору-вниз, як зазвичай. Масло буде змішуватися невеликими порціями з жовтком і буде виходити справжній майонез.

7. Збивайте 1-1,5 хвилини до отримання однорідної маси. Спробуйте і при необхідності доведіть до смаку і ще раз все змішайте. От і все! Швидко і без клопоту виходить справжній домашній майонез, густий і смачний.

Зробіть майонез за цим рецептом і у Вас все вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *