Рецепт шашлика на маринаді з олії, що тає в роті.


Шашлик.  рецепт м'якого шашлика.

Сьогодні відкривали сезон шашликів, хоч погода не дуже льотна. але якщо сильно захотіти, то можна з неба зірку дістати. Кажуть, що шашлик, це чоловіча справа, але після цього рецепту, ви поміняєте свою думку, тому що м’ясо буде дуже ніжним та смачник, а процес маринування дуже простим, а чоловіки нехай смажать самі. Головне у цьому шашлику, це свіже та м’яке м’ясо, вирізка або шия, і правильно підібрані спеції, про які вам розкажу у цьому рецепті. Як правильно замаринувати шашлик ? Або рецепт шашлика на олії, без шкідливого майонезу. Хочу про це вам сьогодні врозповісти.

Що нам знадобиться для приготування шашлика:

  • Свіже м’ясо (шия або вирізка) – 1,5 кг.
  • Цибуля – 0,5 кг.
  • Солодка паприка – 1 ч.л.
  • Базилік – 1/4 ч.л.
  • Олія оливкова – 25 мл.
  • Перець чорний горошком – 7 шт.
  • Сіль за смаком (солимо перед жаркою)
  • Вода – 100 мл. 

Спеції для шашлика

Рецепт м’якого і ніжного шашлика

Почнемо готувати шашлик із того, що придбаємо свіже м’ясо. Найкраще, якщо це шия, тоді шашлик буде більш соковитим, але можня купити і вирізку, тоді м’ясо буде дуже м’яким.

М’ясо нарізаємо на шматки приблизно 50 – 60 гр. ( після жарки воно важитиме 50 гр.).

М'ясо для шашлика

Перекладаємо м’ясо у посудину із нержавійочої сталі, або в емальований чи скляній. Це дуже важливо, тому що м’ясо при маринуванні не повинно вступати в реакцію з металами.

Перець горошком розтовкаємо у салфетці, так м’ясо отримає аромат перцю.


Цибулю нарізаємо дуже тонкими кільцями, солимо і віджимаємо, поки не вийде сік, тому що нас цікавить сік цибулі, із який маринуватиметься м’ясо.

Додаємо до м’яса СОЛОДКУ ПАПРИКУ, базилік, перець, віджату цибулю та вливаємо олію і воду.

 Маринад для шашлика на олії

Старанно все перемішуємо приблизно 5 хв., щоб кожний кусень м’яса отримав свою порцію спецій.

Як замаринувати шашлина на олії

Замариноване м’ясо можна готувати через 5 год., але якщо ви бажаєте отримати більш ніжніше та соковитіше м’ясо шашлика, тоді його потрібно помісти у холодильник на одну ніч.

Після того, як м’ясо замаринувалося, ми його солимо та підготовляємо мангал, у якому спалюємо дрова, найкраще це фруктових порід, і на утворених вуглинах смажемо м’ясо.

Ідеальна відстань м’яса при запікання на вуглях повинна бути, це чотири пальці. нанизуємо м’со на шомпура і ставимо на вугілля.

Важливо перші 5 хв. постійно перекручувати шомпора з м’ясом,у цей час найбільший ризик того, що м’ясо підгорить, жаримо приблизно 15 хв., головне щоб не пережарити, тоді шашлик буде сухим та твердим.

Рецепт шашлика без майонезу.

Смачного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *