7 секретів приготування смачних котлет. Весь цей час ти готувала котлети неправильно!

Весь цей час ти готувала котлети неправильно!


ПЕРЕВІР СЕБЕ! :

Прочитавши цю статтю, ви навчитеся смажити такі смачні котлети, що вам позаздрить будь-який шеф-кухар! Чому у одних господинь котлети виходять ніжними і соковитими, а у інших підгорілими і сухими? Вся справа в тому, що перші знають і застосовують на практиці кілька вкрай важливих секретів приготування смачних котлет, якими я з вами з задоволенням поділюся.

Секрет 1. Для приготування котлет використовуйте змішаний фарш, що складається на ¾ з яловичини, і на ¼ – зі свинини, телятини, м’яса птиці або баранини.

Секрет 2. Додавайте в фарш білий хліб без кірки, розмочений в молоці.

Секрет 3. Для того щоб котлети вийшли якомога соковитіші, додавайте в фарш трохи тертої картоплі або сметани, а всередину кожної котлети, коли будете їх формувати, покладіть по шматочку вершкового масла.

Секрет 4. В останню чергу акуратно додайте в фарш збитий білок. Важливий нюанс, про який відомо далеко не всім господиням: жовток в фарш додавати не можна!

Секрет 5. Ретельно вимішуйте фарш не менше 5 хвилин, так як чим довше вимішувати фарш, тим смачніше вийдуть котлети.

Секрет 6. Фарш повинен «дозрівати» в холодильнику не менше 1 години, в крайньому випадку, покладіть його на холод хоча б хвилин на 10-15.

Секрет 7. Дуже важливо правильно смажити котлети. Перші 30 секунд їх слід смажити на сильному вогні, щоб схопилася скоринка і не дозволила витекти соку. Потім вогонь треба зменшити до середнього, через хвилину котлети перевернути і знову на 30 секунд збільшити вогонь. Досмажувати котлети слід на середньому вогні, періодично поливаючи їх олією.

Ось і всі секрети смачних котлет! Обов’язково застосовуйте їх, і скоро ніжні і соковиті котлетки стануть улюбленою стравою у вашій родині і вашим коронною стравою!

183 Поділись

Залишити коментар

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті ( «Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Матеріали із сайта «https://shponder.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Всі права на матеріали, розміщені на сайті із посиланням на зовнішні джерела, належать їхнім авторам.

x Close

ОТРИМАЙ БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ У ФЕЙСБУЦІ

error: Content is protected !!
183 Поділись
Поділитися183